Vítejte v online prezentaci nových výrobků a služeb Vanguard 2020.

Kvůli globální pandemii covid-19 byla v Evropě řada veletrhů a výstav zrušena nebo odložena na příští rok.

Mezitím bychom vás však chtěli průběžně informovat o všech aktuálních inovacích a technických novinkách u značky Vanguard. Níže získáte přehled o výrobcích, funkcích a službách orientovaných na zákazníka, které v nadcházejících měsících uvedeme na trh.

Doufám, že vám tyto informace budou užitečné. Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat svého regionálního reprezentatnta značky Vanguard.


Director Marketing EMEA


NOVÉ VÝROBKY A SLUŽBY VANGUARD


NOVÁ BATERIE PRO PRŮMYSLOVÉ APLIKACE

TICHÁ. ŽÁDNÉ EMISE.

INTEGROVANÝ BATERIOVÝ SYSTÉM

Vanguard dodává integrované řešení lithiového zdroje energie obsahující baterie, řídící systém a nabíječku. Bezproblémová integrace.
Toto je zdroj energie nové generace.

APLIKAČNÍ CENTRUM (PAC)

Vanguard nabízí technickou podporu pro aplikaci našich lithium-iontových bateriových systémů. Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžete využít podporu našeho aplikačního centra.

DOSTUPNOST

5 kWh baterie lze objednat. 10 kWh baterie budou dostupné již brzy!

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Technical specification

NOVÝ MOTOR VANGUARD 160

VÝŠŠÍ PRODUKTIVITA Z PODSTATY.

OVLÁDACÍ PÁKA TRANSPORTGUARD™ 3 v 1

Patentovaná páka 3 v 1 automaticky vypne přívod paliva, když obsluha vypne zapalování motoru. Už nikdy žádné rozředění oleje palivem.
Takto TransportGuard™ funguje.

ZÁRUKA 3+1 ROK

Nové jednoválcové motory Vanguard jsou dodávány s 3-letou omezenou zárukou pro komerční použití. Prodloužení o 1 rok je k dispozici bezplatně po registraci motoru.

DOSTUPNOST

Lze objednat. Vanguard 160 je nový přírůstek k modelům Vanguard 200 a Vanguard 400, které jsou již nějakou dobu k dispozici.

* Na základě výrobcem doporučených servisních intervalů. Výsledky se mohou lišit v závislosti na aplikacích a podmínkách.

VLASTNOSTI MOTORU

Vanguard 160 200 400 Engine Features

NOVÝ MOTOR VANGUARD V-TWIN
29,9 BRUTTO KW*

NIŽŠÍ SPOTŘEBA PALIVA. VYŠŠÍ ODOLNOST VŮČI
NEKVALITNÍMU PALIVU.

ELEKTRONICKÉ VSTŘIKOVÁNÍ PALIVA (EFI)

Technologie Vanguard EFI využívá řídící jednotku motoru (ECM), která nastavuje každý provozní bod každého motoru. Snazší startování při všech teplotách, hladký provoz ve všech nadmořských výškách, rychlá reakce na zátěž a snížená spotřeba paliva.

ELEKTRONICKÉ OVLÁDÁNÍ PLYNU (ETC)

Technologie Vanguard ETC okamžitě reaguje na jakoukoli zátěž a udržuje optimální výkon a otáčky motoru přesně podle požadavků stroje.

DOSTUPNOST

Leden 2021.

* Všechny úrovně výkonu jsou uvedeny brutto kW při 3 600 ot./min dle SAE J1940
Motory Vanguard EFI ve srovnání s karburátorovými motory Vanguard. Velikost úspory paliva v režimu uzavřeného systému EFI se může lišit v závislosti na provozních podmínkách a dalších faktorech.

TECHNOLOGIE EFI

EFI technology specifications

ZÁRUKA 3+1 ROK

OCHRAŇTE SVOJÍ INVESTICI.

ZÁRUKA 3+1 ROK

Nové jednoválcové motory Vanguard jsou dodávány s 3-letou omezenou zárukou pro komerční použití. Prodloužení o 1 rok je k dispozici bezplatně po registraci motoru.MOTORY A BATERIE VANGUARD 2021

Značka Vanguard nabízí obsáhlý sortiment benzínových motorů a lithiových zdrojů energie, které splňují náročné požadavky průmyslových zákazníků.


NOVINKY VANGUARD

Pravidelně zveřejňujeme novinky a aktualizace o výrobcích Vanguard na platformě LinkedIn: Vanguard Power EMEA