Witamy w internetowej prezentacji nowych produktów i usług Vanguard 2020.

Z powodu globalnej pandemii covid-19 zostało w Europie wiele targów branżowych odwołanych lub przełożonych na przyszły rok.

W międzyczasie jednak chcielibyśmy państwa na bieżąco informować o wszystkich aktualnych innowacjach i nowościach technicznych marki Vanguard. Poniżej znajduje się przegląd produktów, funkcji i usług zorientowanych na klienta, które wprowadzimy na rynek w najbliższych miesiącach.

Mam nadzieję, że te informacje okażą się przydatne. W przypadku pytań proszę się skontaktować z regionalnym przedstawicielem marki Vanguard.


Director Marketing EMEA


NOWE PRODUKTY I USŁUGI VANGUARD


NOWA BATERIA DO ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH

CICHA. ZERO EMISJI.

ZINTEGROWANY SYSTEM BATERII

Vanguard dostarcza zintegrowane rozwiązanie zasilania litowego, które obejmuje baterie, system sterowania i ładowarkę. Bezproblemowa integracja.
To jest nowa generacja źródła energii.

CENTRUM APLIKACJI (PAC)

Vanguard oferuje wsparcie techniczne w zakresie stosowania naszych systemów baterii litowo-jonowych. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możesz skorzystać ze wsparcia naszego centrum aplikacji.

DOSTĘPNOŚĆ

Baterie 5 kWh dostępne na zamówienie. Baterie 10 kWh będą dostępne wkrótce!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Technical specification

NOWY SILNIK VANGUARD 160

WYŻSZA PRODUKTYWNOŚĆ Z DEFINICJI.

DŹWIGNIA STERUJĄCA TRANSPORTGUARD™ 3 w 1

Opatentowana dźwignia 3 w 1 automatycznie odcina dopływ paliwa, gdy operator wyłączy zapłon silnika. Koniec z rozcieńczaniem oleju paliwem.
Więcej informacji o działaniu TransportGuard™.

GWARANCJA 3+1 ROK

Nowe jednocylindrowe silniki Vanguard są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją do użytku komercyjnego. Po rejestracji silnika dostępne jest bezpłatne przedłużenie o 1 rok.

DOSTĘPNOŚĆ

Dostępne na zamówienie.Vanguard 160 to nowy dodatek do modeli Vanguard 200 i Vanguard 400, które są dostępne od jakiegoś czasu.

*Na podstawie interwalów obslugi zalecanych przez producenta. Wyniki mogą się różnić w zależności od aplikacji i warunków.

WŁAŚCIWOŚCI SILNIKA

Vanguard 160 200 400 Engine Features

NOWY SILNIK VANGUARD V-TWIN
29,9 BRUTTO KW*

MNIEJSZE ZUŻYCIE PALIWA. WYŻSZA ODPORNOŚĆ NA NISKĄ JAKOŚĆ PALIWA.

ELEKTRONICZNY WTRYSK PALIWA (EFI)

Technologia Vanguard EFI wykorzystuje moduł sterujący silnika (ECM) do ustawiania każdego układu zasilania indywidualnie dla każdego silnika. Łatwiejszy rozruch przy każdej temperaturze, płynna praca na wszystkich wysokościach, szybka reakcja na obciążenie i mniejsze zużycie paliwa.

ELEKTRONICZNE STEROWANIE GAZOM (ETC)

Technologia Vanguard ETC reaguje natychmiastowo na każde obciążenie, aby utrzymać optymalną moc silnika i prędkość obr. dokładnie tak, jak wymaga tego maszyna.

DOSTĘPNOŚĆ

Styczeń 2021.

*Wszystkie poziomy mocy podano w kW brutto przy 3600 obr / min zgodnie z SAE J1940.
Silniki Vanguard EFI w porównaniu do silników gaźnikowych Vanguard. Zużycie paliwa w trybie zamkniętej pętli EFI może się różnić w zależności od warunków pracy i innych czynników.

TECHNOLOGIA EFI

EFI technology specifications

GWARANCJA 3+1 ROK

CHROŃ SWOJĄ INWESTYCJĘ.

GWARANCJA 3+1 ROK

Nowe jednocylindrowe silniki Vanguard są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją do użytku komercyjnego. Po rejestracji silnika dostępne jest bezpłatne przedłużenie o 1 rok.SILNIKI I BATERIE VANGUARD 2021

Marka Vanguard oferuje kompleksową gamę silników benzynowych oraz litowych źródeł energii, które spełniają wysokie wymagania klientów komercyjnych.


WIADOMOŚCI VANGUARD

Regularnie publikujemy wiadomości i aktualizacje dotyczące produktów Vanguard na platformie Linkedin: Vanguard Power EMEA